GENEL BAKIŞ

Küçük misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış mini hamburger, spagetti çeşitleri ve vitamin dolu natürel meyve sularımızı deneyebilirsiniz.

Güneşlenme Terasımızda, Ege’nin sağlık dolu güneşinin altında; keyif ile dinlenirken, size özel hazırlanmış serinletici ikramlarımızla hep yanınızdayız.

Gerekli tüm bakım ve kontrolleri uzman ekiplerimiz tarafından hijyen kurallarına uygun olarak 7/24 yapılan havuzumuzda serinlerken aquamızda neşeli saatler geçirebilirsiniz.

MİSAFİRLERİMİZE ÖZEL

Ücretsiz Bisiklet Kiralama

Comet Rent a Car'da %15 Özel İndirim

Tüm Aile Odalarımızda Çift TV ve Klima

Her şey dahil sistemde çalışan otelimizde, konuklarımıza geç kahvaltı imkanı


Havuzbaşı Restaurantımızda dünya ve Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini tadarken müzik eşliğinde romantizmin keyfinin sevdiklerinizle birlikte yaşayabilirsiniz.
Animasyon alanı gece 22.00 ‘den itibaren animasyon ekibimizle eğlenceli zaman geçirebileceğiniz gibi ilerleyen saatlere kadar dans ederek Ege’nin incisi Marmaris’te stres ve günün yorgunluğunu atabilirsiniz
Comet Laziza Nargile Kafemizde , çay, aperatif yiyecekler, geleneksel içecekler, birbirinden lezzetli kokteyller ve bir Osmanlı geleneği olan nargile ile keyifli, sakin dinlenme imkanı sizlere sunulmaktadır.
  • Özel dekorasyonlu balayı odalarımız
  • Balayı çiftlerine özel Marmaris hatırası hediyelerimiz
  • Odalarında saat sınırı olmaksızın kahvaltı servisi
  • Balayı çiftlerine ücretsiz tekne turu